ACCORDIONF[riends]

Meil on hea meel, et olete huvitatud meie festivali toetamisest!

Klubisse kuulumine annab Teile võimaluse iga-aastaselt meie tegevust toetada. Omalt poolt pakume Teile erinevaid hüvesid seoses meie festivaliga.

Akordion on noor ja veel laiemale avalikkusele vähem tuntud instrument. Meie eesmärgiks on tuua akordion laiema avalikkuse ette, näitamaks selle pilli erinevaid võimalusi, seda eriti just klassikalise muusika vallas.

Kui Te jagate meie ideed ja soovite projekti toetada, täitke allolev vorm ning liituge meiega. Võtame Teiega peatselt pärast avalduse läbivaatamist ühendust.

/toetuse astmed:

Toeta 50 euroga või rohkem:

Saate vabalt valitud kontserdile 2 piletit ning soodushinnaga piletid kõikidele teistele festivali kontsertidele.

Toeta 100 euroga või rohkem:

Saate ühe festivali passi ning broneeritud koha igale festivali kontserdile.

Toeta 300 euroga või rohkem:

Saate ühe festivali passi ning 2 broneeritud kohta igale festivali kontserdile. Teie nimi on lisatud meie toetajate tänusektsiooni festivali kodulehel ning kavadel. Saate soodushinnaga piletid kõikidele tulevastele festivalivälistele kontsertidele, mis on välja kuulutatud meie kodulehel.

Toeta 500 euroga või rohkem:

Saate 2 festivali passi ja broneeritud kohad kõikidele festivali kontsertidele. Teie nimi on esindatud kogu meie reklaamkampaanias, nii kodulehel kui kavadel. Ühtlasi ka kõigis meie saadetud kommunikatsioonikirjades tellijatele. Saate 2 piletit kõigile tulevastele festivalivälistele kontsertidele, mis on välja kuulutatud meie kodulehel.

Toeta 1000 euroga või rohkem:

Saate 2 festivali passi ja broneeritud kohad kõikidele festivali kontsertidele. Teie nimi on esindatud kogu meie reklaamkampaanias, nii kodulehel kui kavadel. Ühtlasi ka kõigis meie saadetud kommunikatsioonikirjades tellijatele. Saate 2 piletit kõigile tulevastele festivalivälistele kontsertidele, mis on välja kuulutatud meie kodulehel. ACCORDIONF[est] premeerib Teid 20-minutilise privaatkontserdiga ühe esineja poolt, kes käesoleva aasta festivali programmis üles astub.

Avaldus esitatud!

Kinnituskiri avalduse esitamise kohta saabub Teie meilile 48h jooksul. Probleemide korral võtke ühendust festivali produtsendiga.